MISCELLANEOUS / Jewellery / Necklace 15124023
nr 1512 4023
NECKLACE
+ örhängen 1 pairs, 1970s, silver, sterling, gross weight: ca 15 g,
+ örhängen 1 par, 1970-tal, silver, sterling, bruttovikt: ca 15 g. Längd: 28 cm
800
SEK 500
Monday December 19 2022
at 19:34:37
19/12 18:58:29
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver